Spätná väzba

Prosíme Vás, napíšte Váš názor na našu webovú stránku STEFE. Vaše podnety zohľadníme pri tvorbe ďalších obsahov. Ďakujeme.

viac informácií

Máte doma alergika? Viete, ako správne vetrať?

Ponúkame Vám zdravé a efektívne vetranie priestorov.

STEFE Martin, a. s. ako Váš dodávateľ tepla Vám v posledných rokoch ponúka viacero služieb na zvýšenie komfortu či zníženie spotrieb energií.

Riešenie vetrania decentrálnym vetracím systémom, ktoré Vám zabezpečuje za určitých podmienok obe tieto výhody. Princíp decentrálneho vetrania, ktorý je už vo veľkom používaný hlavne v západnej Európe, využíva výkonné reverzné ventilátory zaručujúce pravidelnú výmenu vzduchu pri zanedbateľnom hluku. K šetreniu energií dochádza tak, že teplý vzduch odchádzajúci z miestnosti odovzdáva teplo prichádzajúcemu čerstvému vzduchu.

Veľká obľúbenosť tohto systému spočíva aj v tom, že nielen odvádza vydýchaný vzduch obsahujúci zdraviu škodlivé baktérie a spóry húb, ale privádza aj čerstvý vzduch, ktorý je zbavený prachu a peľu vďaka integrovaným filtrom. Táto vlastnosť určite poteší 1/3 obyvateľov na Slovensku, ktorá vykazuje známky astmy alebo alergií.

Vetrací systém sa inštaluje priamo do obvodovej steny objektu. Pri minimálnych prevádzkových nákladoch a jednoduchej údržbe dlhodobo zvyšuje hodnotu bytu a pri správnom využívaní znižuje náklady na vykurovanie. Na tieto produkty je poskytovaná dlhodobá záruka a sú využiteľné v bytoch, v rodinných domoch aj kancelárskych priestoroch.

V prípade potreby bližších informácií nás kontaktujte telefonicky na 0918 733 756 alebo zašlite pôdorys svojho bytu na email juraj.jurcik@stefe.sk a pripravíme Vám individuálnu cenovú ponuku s vyčíslením spotreby a úspor energií.

Fotografia bytovej jednotky využívajúca decentrálny vetrací systém

KATEGÓRIA

KDE

Zdieľať na:

Newsletter

Vložte, prosím, Vaše požadované údaje, vyberte kategóriu, z ktorej chcete dostávať novinky a odošlite.