Spätná väzba

Prosíme Vás, napíšte Váš názor na našu webovú stránku STEFE. Vaše podnety zohľadníme pri tvorbe ďalších obsahov. Ďakujeme.

viac informácií

Pracovná ponuka

Hľadáš zaujímavú prácu, v ktorej sa nebudeš nudiť? Hľadáš príjemný kolektív, dobrého šéfa, výplatu načas a benefity?

Príď pracovať do STEFE na pozíciu:

PREVÁDZKA A ÚDRŽBA ENERGETICKÝCH ZARIADENÍ

Stabilné zamestnanie a istota

Hľadáme človeka, ktorý bude s nami pracovať dlhodobo. Skupina spoločností STEFE pôsobí v oblasti energetiky už viac ako 20 rokov, dodáva teplo na ústredné vykurovanie a teplú úžitkovú vodu pre viac ako 200 000 ľudí na Slovensku, realizuje energetické služby. Tvoje pracovisko bude v Banskej Bystrici, v spoločnosti STEFE Banská Bystrica, a. s.


 

Výplata každý mesiac načas

Za Tvoju prácu si zaslúžiš férovú odmenu. Na STEFE sa budeš môcť spoľahnúť, výplatu dostaneš každý mesiac načas. Keď budeš chorý, alebo časom pôjdeš do dôchodku, môžeš sa spoľahnúť, že STEFE za Teba odviedla všetky odvody do sociálnej a zdravotnej poisťovne, a teda budeš v týchto situáciách sociálne zabezpečený.

Dynamická a pestrá práca

Každý Tvoj pracovný deň bude iný. Niekedy budeš celý deň pracovať v kotolni, inokedy budeš jazdiť po meste na služobnom aute a kontrolovať energetické zariadenia. Tvoja práca bude dynamická -  keď sa niečo pokazí, budeš musieť prerušiť naplánovanú činnosť a venovať sa poruche. Budeš mať možnosť zoznamovať sa a pracovať s najnovšími technológiami v oblasti výroby a distribúcie tepla, v oblasti meraní a regulácie i informačných technológií.

Zmysluplná práca

Vďaka Tvojej práci bude mať 60 000 ľudí v Banskej Bystrici a okolí príjemné, spoľahlivé a bezpečné teplo v radiátoroch a teplú vodu. Tvojou prácou prispeješ k zvyšovaniu energetickej efektívnosti domácností, inštitúcií, firiem a škôl a k dosiahnutiu úspor na spotrebách energií v budovách.

Tvoje nápady

Ak máš dobré nápady, určite neostanú nepovšimnuté, budeš sa spolupodieľať na vylepšovaní technických zariadení. Tvoj názor bude vypočutý. Budeš spoluvytvárať úspech spoločnosti.

Príjemný kolektív

Pracovné zmeny budeš tráviť s príjemnými ľuďmi, ktorí ti budú vedieť profesionálne poradiť. Aj keď budeš pracovať v hlučnejšom prostredí, zažiješ priateľskú atmosféru, kde všetci ťaháme za jeden povraz ako tím. 

Dobrá nálada

Zažiješ veľa srandy v priateľskom kolektíve, veľa smiechu pri vianočnej a veľkonočnej kapustnici aj na firemných podujatiach. 

Podpora od kolegov

Ak budeš potrebovať poradiť s drobnosťou alebo veľkou vecou, hľadať podporu a odpovede na otázky, určite ti pomôže náš kolektív. Sme nielen kolegovia, ale aj priatelia. Sme tím ľudí, presahujúci hranice Banskej Bystrice. Spolu je nás viac ako 200.

Ochrana zdravia

Pracovať s modernou technológiou v čistom a bezpečnom prostredí je pre nás prirodzená vec. STEFE pre Teba zabezpečí pravidelné lekárske prehliadky, individuálne pracovné pomôcky a potrebný čas na odpočinok aj po nočnej zmene. 

Vzdelávanie

Budeš sa môcť bezplatne vzdelávať v Tvojom odbore, ak prejavíš záujem a ochotu preniesť nové vedomosti do reálnej práce.

Benefity

Dostaneš aj niečo naviac -  stravné lístky nad rámec zákona, odmeny a ostatné sa dozvieš pri osobnom pohovore u nás.

Hľadáme do tímu kolegu, ktorý je zodpovedný, spoľahlivý, komunikatívny, lojálny, dynamický, samostatný, a napriek tomu tímovo ladený, a ktorý má:
• ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania,
• vodičský preukaz skupiny B,
• platný preukaz podľa vyhlášky 508/2009, §22 nad 1000V,
• platný kuričský preukaz akejkoľvek triedy,
• zdravotnú spôsobilosť na vykonávanie nočnej práce,
• znalosti práce s PC na užívateľskej úrovni.

Pozri si video o STEFE: 

ZAUJALA ŤA NAŠA PONUKA? 
Ak spĺňaš požiadavky a stotožňuješ sa s firemnými hodnotami - férovosť, spoľahlivosť, efektívnosť a orientácia na zákazníka, neváhaj nás kontaktovať.

Pošli nám žiadosť spolu s profesijným životopisom a súhlasom k spracovaniu osobných údajov v zmysle zákona č. 24/2013 Z.z. poštou alebo e-mailom.

STEFE Banská Bystrica, a .s.
PhDr. Michaela Lettrichová
Zvolenská cesta 1
974 05 Banská Bystrica

E-mail:  michaela.lettrichova@stefe.sk 

Všetky označenia vzťahujúce sa na osoby uvedené v tejto ponuke, sa rozumejú v neutrálnom rode.

Newsletter

Vložte, prosím, Vaše požadované údaje, vyberte kategóriu, z ktorej chcete dostávať novinky a odošlite.