Spätná väzba

Prosíme Vás, napíšte Váš názor na našu webovú stránku STEFE. Vaše podnety zohľadníme pri tvorbe ďalších obsahov. Ďakujeme.

viac informácií

Efektívna Ekologická Energia pre Slovensko

Prečo STEFE

Viac ako 200.000 ľudí verí našej energii

Zásobujeme teplom Banskú Bystricu, Trnavu, Martin, Zvolen a 13 dalších slovenských miest.

Existujeme už viac ako 20 rokov

Zbierame skúsenosti, aby sme mohli prinášat neustále zlepšenia našim zákazníkom. Spoľahlivosť a kontinuita sú pre nás dôležité: Máme dlhodobé plány.

Vyrábame a dodávame energiu spoľahlivo a bezpečne

Môžete sa spoľahnúť, že sme schopní poskytnúť vám presne takú energiu, akú potrebujete. Pomáhajú nám pri tom najnovšie technológie. K modernizácii a zmysluplnému rozvoju centrálneho zásobovania teplom (CZT) pristupujeme veľmi intenzívne už od svojho vstupu na slovenský trh v roku 1995.

Využívame moderné technológie a inovujeme

Skupina STEFE do projektov nevstupuje len majetkovo, ale primárne s jasnou víziou ich rozvoja do budúcna. Naše zariadenia sú energeticky efektívne a ekologicky šetrné. V otázke ochrany životného prostredia sa zaoberáme napr. aj alternatívnymi možnosťami prepravy a podporujeme elektromobilitu. V mestách, kde pôsobíme, využívajú naši zamestnanci zelené elektrické skútre. Ponúkame tiež možnosti zásobovania teplom s využitím obnoviteľných zdrojov, akým je napr. biomasa.

 

Pomáhame ľuďom

Naše služby poskytujeme za primeranú cenu a neustále pracujeme na ich skvalitňovaní. Okrem samotnej výroby a dodávky tepla a teplej vody sa vám snažíme pomáhať, kedykoľvek to potrebujete. Napríklad, už ste niekedy premýšľali o tom, že si dáte vo vašom bytovom dome urobiť termovízne meranie? Práve to môže byť prvý krok k dosiahnutiu úspor energie. Vašu dôveru sa snažíme prehlbovať aj prostredníctvom projektov v komunálnej sfére. Preto na sídliskách, ktoré zásobujeme teplom, budujeme detské ihriská a športoviská nového typu.

 

Newsletter

Vložte, prosím, Vaše požadované údaje, vyberte kategóriu, z ktorej chcete dostávať novinky a odošlite.