Spätná väzba

Prosíme Vás, napíšte Váš názor na našu webovú stránku STEFE. Vaše podnety zohľadníme pri tvorbe ďalších obsahov. Ďakujeme.

viac informácií

STEFE - spoločnosti

SKUPINA STEFE

Efektívna Ekologická Energia pre Slovensko

STEFE pôsobí na Slovensku od roku 1995 a v súčasnosti zastáva pozíciu významného výrobcu a dodávateľa tepelnej energie a energetických služieb pre viac ako 200 000 ľudí. Tepelné hospodárstvo prevádzkujeme v 17 mestách a obciach a teplo dodávame zákazníkom v ďalších ôsmich mestách. Teplo z CZT dodávame v Banskej Bystrici Trnave, Rimavskej Sobote, Rožňave, Kremnici, Brusne, Kováčovej, Zvolene, Martine, Veľkom Krtíši, Revúcej, Krupine, Tornali, Pliešovciach, Lučenci, Klenovci a Levoči. V Banskej Bystrici, Trnave, Zvolene, Rimavskej Sobote a Martine pôsobia ako partneri a spoločníci aj samotné mestá.

STEFE disponuje silným ekonomickým zázemím aj profesionálnymi medzinárodnými skúsenosťami v oblasti správy a prevádzky tepelných zariadení a využívania najmodernejších technológií. Materská spoločnosť Energie Steiermark AG patrí k desiatim kapitálovo najsilnejším spoločnostiam v Rakúsku, s podielom vlastného kapitálu 46,7% a ratingom A.

     

Newsletter

Vložte, prosím, Vaše požadované údaje, vyberte kategóriu, z ktorej chcete dostávať novinky a odošlite.