Spätná väzba

Prosíme Vás, napíšte Váš názor na našu webovú stránku STEFE. Vaše podnety zohľadníme pri tvorbe ďalších obsahov. Ďakujeme.

viac informácií

STEFE

SKUPINA STEFE

Efektívna Ekologická Energia pre Slovensko

STEFE pôsobí na Slovensku od roku 1995 a v súčasnosti zastáva pozíciu významného výrobcu a dodávateľa tepelnej energie a energetických služieb pre viac ako 200 000 ľudí. Tepelné hospodárstvo prevádzkujeme v 17 mestách a obciach a teplo dodávame zákazníkom v ďalších ôsmich mestách. Teplo z CZT dodávame v Banskej Bystrici Trnave, Rimavskej Sobote, Rožňave, Kremnici, Brusne, Kováčovej, Zvolene, Martine, Veľkom Krtíši, Revúcej, Krupine, Tornali, Pliešovciach, Lučenci, Klenovci a Levoči. V Banskej Bystrici, Trnave, Zvolene, Rimavskej Sobote a Martine pôsobia ako partneri a spoločníci aj samotné mestá.

STEFE disponuje silným ekonomickým zázemím aj profesionálnymi medzinárodnými skúsenosťami v oblasti správy a prevádzky tepelných zariadení a využívania najmodernejších technológií. Materská spoločnosť Energie Steiermark AG patrí k desiatim kapitálovo najsilnejším spoločnostiam v Rakúsku, s podielom vlastného kapitálu 46,7% a ratingom A.

     

Newsletter

Vložte, prosím, Vaše požadované údaje, vyberte kategóriu, z ktorej chcete dostávať novinky a odošlite.