STEFE – Váš partner v tepelnej energetike

„Vďaka inováciám napredujeme.“

Fabian Grimme, BSc
STEFE ECB, s. r. o.

TEPELNÁ SIEŤ
STEFE prevádzkuje viac ako 200 kilometrovú sieť tepelných potrubí. Priebežne investujeme do modernizácie siete. Za nás hovoria skúsenosti overené vyše 20 rokmi.
Potrebuje váš závod, vaša škola alebo obchodné centrum nový vykurovací systém? Postaráme sa o to.
VYKUROVANIE
TEPELNÉ STRATY
Šetrite vykurovacie náklady – pomocou na mieru šitých opatrení proti nežiadúcim tepelným stratám.
Skúsení developeri vedia: Investície do kúrenia, chladenia, vzduchotechniky a elektroinštalácie tvoria 20 percent a viac objemu celkových investícií. Tu prichádzame na rad my.
INVESTIČNÝ PARTNER

Vaše výhody

Nízke investičné
náklady
Optimálne technické
riešenia
Nízke administračné
náklady
Diverzifikované
nebezpečenstvo
Vysoký štandard
kvality

Naše referencie

OC GALÉRIA

STOP SHOP BARDEJOV

DISPEČING

KOTLY NA BIOMASU

KOGENERÁCIA

Ľudia v ECB

Team
Team
Team
Team
Team
Team
Team
Back
Back
menschen
menschen
menschen
menschen
menschen
menschen
menschen
Katarína Škriečková špecialistka pre oblasť ekonomiky a techniky Katarína sa vyžíva v kolónach čísiel. A toho tu  máme naozaj dostatok: množstvá tepla, dodávky biomasy, faktúry. S plnou sústredenosťou a rozvahou sa venuje Katka svojim úlohám.
Mária Maľová ekonomická riaditeľka Len málokto pracuje tak precízne, systematicky a spoľahlivo ako Mária.
Katarína Dvorská špecialistka pre oblasť ekonomiky Katka sa vďaka svojej veselej povahe stará o dobrú náladu nielen v našom tíme ale aj u našich dodávateľov.
Ján Fekiač špecialista pre technickú oblasť a energetiku Koľko plynu potrebujeme? Aký veľký má byť kotol? Aká je spotreba tepla? Ján je v technickej oblasti ako doma a pozná odpoveď na všetky otázky.
Peter Kubík špecialista pre technické projekty a energetiku Čerstvé vedomosti dokáže šikovne pretaviť do praxe. Nové projekty, prepočty a nákresy sú Peťova špecialita.
Roman Gajdošovci špecialista pre oblasť prevádzkovo – technickú Roman je správny parťák. S ním sa dá žartovať aj stavať výrobné zariadenia. Je veľmi precízny technik s všestrannými vedomosťami.
Margaréta Opaterná špecialistka pre oblasť prevádzkovo – technickú Grétka je už roky zodpovedná za veľké technické projekty a investičné náklady. Okrem toho je vedúcou prevádzky výrobných zdrojov v Kremnici.
Back
Back