STEFE – Váš partner v tepelnej energetike

„Spoľahlivý a férový partner prispôsobujúci sa individuálnym potrebám každého zákazníka.“

Ing. Ondrej Borguľa
Predseda predstavenstva | STEFE SK, a.s.

Teplo a chlad
Centrálne zásobovanie teplom je bezpečný a ekologický spôsob znižovania uhlíkových emisií preferovaný vyspelými krajinami a mestami.
Spoločne vytvárame projekty, v ktorých sa zameriavame nielen na zvýšenie energetickej efektívnosti, zníženie vstupných nákladov na energie, ale aj na vplyv týchto opatrení na životné prostredie.
Energetické riešenia
Správa, prevádzka a údržba
Energetické zariadenia a merače patria do rúk odborníkom. Zaistíme spoľahlivú, bezpečnú a dlhodobo bezporuchovú prevádzku energetických zdrojov a zariadení.
Skúsení developeri vedia, že investície do kúrenia, chladenia, vzduchotechniky a elektroinštalácie tvoria 20 percent a viac objemu celkových investícií. Túto časť projektu prevezme STEFE.
Investičný partner
Výstavba
Máte v pláne postaviť novú budovu alebo zmodernizovať tú súčasnú? Potrebujete nové zariadenie na výrobu tepla alebo chladu a vnútorné rozvody?

Novinky

STEFE pozýva na Halušky Fest 2024

Pod kotlíkmi sa bude „kúriť“ s podporou STEFE

Viac...
Zobraziť všetky

Naše referencie

O nás

Holdingová spoločnosť STEFE SK, a. s., poskytuje komplexné služby spoločnostiam skupiny STEFE, ktoré pôsobia v oblasti energetiky a energetických služieb už od roku 1995.

Kľúčovou oblasťou podnikania skupiny STEFE je prevádzkovanie systémov centralizovaného zásobovania teplom, z ktorých dodáva teplo viac než 250-tisíc ľuďom v devätnástich slovenských mestách a obciach. Do ich modernizácie investovala už viac ako 170 miliónov eur.

Do portfólia ponúkaných produktov a služieb patrí tiež výroba elektriny a chladu, či celý rad služieb v oblasti energetiky, facility managementu a údržby ciest a komunikácií.

Ako spoľahlivý a stabilný partner s inovatívnymi riešeniami neustále investuje najmä do zvyšovania efektívnosti a bezpečnosti výroby a dodávky energií, do kvality a rozširovania služieb i do kontinuálneho vzdelávania zamestnancov.

Silným kapitálovým a finančným zázemím skupiny STEFE so širokospektrálnym know-how je materská spoločnosť Energie Steiermark AG, ktorá patrí k najväčším a najstabilnejším energetickým spoločnostiam v Rakúsku.

Vaša kariéra

Hľadáš atraktívneho zamestnávateľa s medzinárodným know-how?
Cítiš sa dobre v tíme s motivovanými, kompetentnými kolegami?
Chceš svoj talent a tvorivosť uplatniť v zaujímavom zamestnaní?


Sme tím, v ktorom sa individuálne predstavy spájajú do jedného celku. Na našich úspechoch sa podieľajú motivovaní, angažovaní a tvoriví ľudia, ktorí sú otvorení novým výzvam a pripravení na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa. A práve pre takých ľudí chce byť STEFE zamestnávateľom.

Tvorivosť, snaha, profesionalita, talent, pre nás nie sú prázdne slová. Naopak veríme, že deň čo deň ich svojou zodpovednou prácou napĺňajú ľudia skupiny STEFE. Práve vďaka nim vzniká a rozvíja sa naša firemná vízia, ktorej cieľom je predvídateľný, dlhodobý a trvalo udržateľný úspech. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom disponujúcim medzinárodným know-how, dlhodobými skúsenosťami a kvalitným personálom.Prehľad aktuálnych voľných pracovných miest v STEFE na webovom portáli Profesia.
kariera@stefe.sk


Zobraziť voľné pracovné ponuky